Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia

Wróżba z kart Tarota. Podstawowe wiadomości dla zainteresowanych tajemnicą przyszłości

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 38,00 zł 38.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Autorka książki, Aleksandra Jaśniak stworzyła także dwie pierwsze, rodzime TALIE KART TAROTA - wersja kolorowa i czarno-biała - które jako jedyne polskie karty umieszczone zostały w światowej Encyklopedii Tarota (wydanie IV). Niewątpliwie to wyraz najwyższego uznania dla Polki, która wiele lat poświęciła na zgłębienie tajników tych kart. Z wykształcenia jest psychologiem i językoznawcą (studia ukończyła w Norten University, Illinois, USA), co niewątpliwie ułatwia odczyt symboliki tarota i jej skonfrontowanie z psychiką człowieka.

Urodzona w Polsce, od trzydziestu jeden lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie profesjonalnie zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Jej klientami są osoby prywatne, a także przedstawiciele świata biznesu.

Aleksandra, która ma wrodzoną umiejętność czytania przyszłości, rozwijając ją poprzez lata pasjonuje się tarotem. Tę pasję chce przekazać Państwu. Niech karty tarota pomogą Wam z nadzieją patrzeć w przyszłość i omijać życiowe porażki.

"Karty, które ilustrują tę książkę, są zupełnie nową talią, nigdy przedtem niepublikowaną. Zostały one opracowane przeze mnie w 1989 roku. Opracowanie graficzne wykonał Longin Szmyd. Prostota tych kart została precyzyjnie zaplanowana dla łatwiejszego i szybszego ich zrozumienia. Rysunki przedstawione na kartach mają za zadanie stworzenie poczucia bezpieczeństwa, ostrzeżenie przed złym i umocnienie wiary w lepsze jutro. W pracy swojej korzystałam z doświadczenia i dorobku wielu ekspertów i znawców kart TAROTA. Nieograniczony zasięg i popularność tych fantastycznych kart, pozwoliły mi na analizę różnorodnych interpretacji ich znaczenia.

Uzyskane wiadomości pomogły mi w opracowaniu wersji, z której każdy będzie mógł czerpać korzyści. Dla bezustannie zwiększającej się liczby wielbicieli TAROTA ta 78-kartowa talia jest tajemniczym kluczem do przyszłości. Magiczna siła tych kart jest w stanie pomóc i znaleźć odpowiedzi, nawet na najbardziej skomplikowane pytania. Bez względu na to, jaką moc posiadają karty TAROTA, fakt jest faktem, że przetrwały one już przeszło pięć wieków i, jak do tej pory, historia nie dostarcza żadnych dowodów na to, że kiedykolwiek zaszkodziły one człowiekowi.

W celu uzyskania właściwej pomocy od kart TAROTA wymagana jest dokładna ich znajomość. Osoba planująca wróżyć sobie z TAROTA musi znać bardzo dobrze znaczenie każdej indywidualnej karty, rozkład kart i interpretacje w układzie. Książka ta zawiera podstawowe informacje i proste sposoby osiągnięcia poszukiwanego przez nas celu."
(Aleksandra Jaśniak - Przedmowa)

Autor: Aleksandra Jaśniak

Dane techniczne

Autor Aleksandra Jaśniak
Data wydania 2012, Czerwiec
Numer wydania 4
ISBN 978-83-934257-0-9
Liczba stron 310
Wymiary 125 x 197 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl