Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia

Nieznany Świat 7/2002

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Garnitur i pióropusz oraz Pokonała stwardnienie rozsiane - dwie, ściśle związane ze sobą publikacje dotyczące praktycznych aspektów Metody Silvy. Andrzej Wójcikiewicz, jeden z największych fachowców na świecie nauczający tej techniki - w rozmowie z Romanem Warszewskim przypomina, że Najlepiej przebadane są takie obszary zastosowania Metody Silvy, jak walka ze stresem, bólem, neuroasocjacje, poprawa pamięci, czy sam proces wchodzenia w stan alfa... Posługujący się tą metodą studenci, którzy zdają egzaminy testowe, osiągają wyniki znacznie lepsze od swoich kolegów, a w szpitalach, gdzie pacjenci wykorzystują techniki relaksacyjne Silvy, zużycie środków przeciwbólowych zmniejsza się nawet o połowę Ale to nie wszystko, gdyż w drugiej części numeru drukujemy reportaż o kobiecie, która dzięki metodzie Silvy wyszła zwycięsko ze zmagań ze stwardnieniem rozsianym! Choroba ta, uważana przez medycynę akademicką za nieuleczalną, w przypadku Ireny Stoltmann nie tylko zatrzymała się, lecz cofnęła, a bohaterka publikacji jest dziś całkowicie zdrową kobietą, która intensywnie pracuje zawodowo, biega, pływa, jednym słowem żyje normalnie, jak wszyscy. Wspaniała, cudownie optymistyczna opowieść o victorii umysłu i ducha nad ciałem.
 • Obrazy zwierząt z tamtego świata (i nie tylko) - co przedstawiają obrazy, jakie odebrali badacze z luksemburskiego centrum w trakcie przekazów transkomunikacyjnych? O czym świadczą opowieści osób, które po śmierci czworonożnych lub skrzydlatych przyjaciół doświadczyły w namacalny sposób ich dalszej obecności? Czy zwierzęta mają własne duchy opiekuńcze i czy istnieje łączność między nimi, a duchowymi opiekunami ludzi? Bardzo ciekawy blok publikacji.
 • Wrota czasu i magiczne dzieła Haralda Alkego - magia pracowni mieszkającego w dolinie Renu znanego niemieckiego badacza i ezoteryka wręcz bije po oczach. Wraz z przekroczeniem progu jego domu trzeba przestawić się na Nowe i Niezwykłe, a do Kyborg Institut przyjeżdżają z całego świata biznesmeni, artyści, właściciele koncernów, lekarze i ezoterycy, którzy zamawiają tam indywidualny sprzęt przemawiający do duszy i uaktywniający sferę ducha. Subtelne energie, mentalne podniety - i ekscytująca atmosfera tajemnicy. Gotowe instrumenty z polikrylu, miedzi, stali i kamieni szlachetnych są nie do podrobienia: można skopiować ich kształt, nie uda się natomiast powielić ukrytego w nich hologramu. Wędrówka przez czas oraz przestrzeń plus blisko czterdzieści zdjęć pobudzających wyobraźnię.
 • Oswajanie Obcych i Powiedz Obcym: nie - dwie króciutkie publikacje - i dwa spojrzenia na problem Obcych w jego psychospołecznym kontekście. Pierwsza, wydrukowana przez naszych współpracowników z Berlina, Grażynę Fosar oraz Franza Bludorfa, w redagowanym przez nich niemieckim periodyku o nazwie nomen omen KonteXt właśnie - zwraca uwagę na to, w jaki sposób w reklamach wielkich firm wykorzystuje się rosnące powszechnie zainteresowanie cywilizacjami pozaziemskimi i możliwościami nawiązania z nimi kontaktu. Autorem drugiej jest jeden z czołowych polskich badaczy zagadnień UFO - Wacław Kubiniec, który odmitologizuje przyjazny wizerunek kosmicznych braci oraz radzi, jak zabezpieczać się przed ich niepożądanymi ingerencjami w ludzkie życie. Bardzo interesujący i znamienny dwugłos.
 • 7 poziomów leczenia, czyli medycyna zna różne przypadki - tę swoistą spowiedź lekarza polecamy szczególnej uwadze. Autor publikacji, dr Aleksander Chwastek, daje wyraz przekonaniu, że po to, by pomóc choremu, potrzebne są różne rodzaje wiedzy, a nie wyłącznie ta, jakiej uczono na studiach. Dlaczego jedni ludzie reagują na chęć prawdziwego uzdrawiania z entuzjazmem, inni zaś z ostentacyjną wrogością? Każdemu według jego fizycznych i duchowych potrzeb.
PONADTO:
 • Życie w stalowej zbroi, czyli o tym, jak człowiek stwarza sobie zagrożenie, a później konstruuje zbroje, by się przed nim zabezpieczyć.
 • Bez podania o miłość - fragment książki Krystyny Kwiatkowskiej Młodość nie ma wieku, która lada moment trafi do rąk Czytelników.
 • Cztery zagadki Wielkiej Piramidy - kolejna publikacja w naszym cyklu Zrozumieć piramidy. Samoloty starożytności. Programy spacewatch - czy obrona przed kosmicznymi pociskami będzie skuteczna?
 • Kiedy polecimy na Marsa?
 • W Poczcie healerów polskich jeden z nestorów terapii naturalnych Czesław Stawujak z Poznania.
 • Dlaczego warto polubić Martę (mowa o leczniczej przyprawie likwidującej wzdęcia, zgagi i żołądkowe boleści).
 • Medycyna wibracyjna w wywiadzie z dr. Henrykiem Słodkowskim.
 • Skąd woda "wie" i pamięta?
 • Szmilichowski o Wikingach, mgłach Avalonu i nagonce na filmowego Harry Pottera.

Dane techniczne

Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
Nieznany Świat 3/2002
Nieznany Świat 3/2002
6,95 zł
egz.
Nieznany Świat 5/2002
Nieznany Świat 5/2002
6,95 zł
egz.
Nieznany Świat 8/2002
Nieznany Świat 8/2002
6,95 zł
egz.
Nieznany Świat 11/2002
Nieznany Świat 11/2002
6,95 zł
egz.
Nieznany Świat 12/2002
Nieznany Świat 12/2002
6,95 zł
egz.
do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl