Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Nieznany Świat 10/2011

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 7,40 zł 7.40
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W NUMERZE:

 • Głosy z zaświatów
  Kiedy zacząłem pracować w domu, całe wyposażenie mojego laboratorium składało się z trzech radioodbiorników nastawionych na stacje nadające na różnych częstotliwościach. Eksperymenty przeprowadzałem zwykle z pięcioma lub sześcioma osobami. Bardzo pragnęliśmy nawiązać kontakt z drugą stroną – i udało się. W roku 1995 zakupiłem dodatkowo Luminator, dzięki któremu mogliśmy fotografować twarze naszych duchowych przyjaciół – mówi Mark H. Macy, badacz transkomunikacji z USA. Arcyciekawa rozmowa o dialogach ze zmarłymi, urządzeniu do fotografowania duchów oraz wideokonferencji z Zaświatami
 • Ludzie: wieczne dzieci
  Co sprawia, że człowiek tak często osiąga wyżyny swoich możliwości intelektualnych wówczas, kiedy słabną już jego siły fizyczne i zdrowie? Jakie było źródło silnego promieniowania radioaktywnego, w efekcie którego doszło do mutacji genetycznej i przemiany szympansów w ludzi – a tak właśnie widzi ten problem część genetyków? Czy na orbicie okołoziemskiej w odległej przeszłości cumował wielki statek Obcych pełniący funkcję bazy? I co wspólnego z tym wszystkim ma zjawisko neotenii? Forum Niezwykłych Hipotez, a w nim ciekawa, zuchwała w swoich końcowych wnioskach publikacja  Ryszarda Winera.
 • Parapsycholog z Baku
  Jest bez wątpienia jednym z największych współcześnie ekstrasensów. Współpracował z tajnymi służbami byłego Związku Radzieckiego i obecnej Rosji. Pomógł w ujęciu terrorysty, który uprowadził samolot, oraz w zdobyciu przez Kasparowa tytułu szachowego mistrza świata. Czyta w ludzkich myślach i bezbłędnie wskazuje miejsca ukrycia przedmiotów. Przepowiedział elekcję George’a Busha i datę śmierci Konstantina Czernienki, a dziennikarz Raboczej Tribuny napisał, że jego wzrok zdaje się przenikać całe ciało i zapuszczać w głąb duszy. Porównuje się go z Nostradamusem, Wolfem Messingiem, a także niewidomą z Petricza, Wangą. Prezentujemy sylwetkę słynnego Azera, Tofika Hasanowicza Dadaszewa, który twierdzi, że w przyszłości w polityce decydującą rolę odegrają kobiety, mogące uratować świat przed katastrofą.
 • A Ziemia, być może, jest wydrążona
  Uporczywie powraca teoria pustego globu, podobnie zresztą jak innych planet. Zdają się śpieszyć jej w sukurs niektóre zadziwiające zdjęcia satelitarne rejonów wokół bieguna południowego i wykonane nad Antarktydą. O całej tej sprawie pisze w wydaniu specjalnym rosyjskiego periodyku NLO Jegor Usaczew. Publikacji towarzyszy bardzo interesujący materiał ilustracyjny!
 • Mykoplazma zabija powoli
  Kolejna choroba rodem z „Archiwum X”. Czy stanowi ona – tak twierdzą niektórzy – rezultat tajnych eksperymentów, jakie wymknęły się spod kontroli, czy przeciwnie: zostały one starannie zaplanowane i przemyślane, jeśli chodzi o ich skutki? Za tą ostatnią hipotezą opowiada się kanadyjski profesor Donald W. Scott, który uważa, że powodem nagłego wzrostu liczby nieuleczalnych schorzeń w ostatnich latach jest właśnie trucizna wyprodukowana w wojskowych laboratoriach. Jej efektem miałby być niebezpieczny mutant bakterii i wirusa wywołujący poważne dolegliwości. Natomiast polski lekarz, którego poprosiliśmy o opinię w tej sprawie, ma na temat źródeł mykoplazmy inne zdanie.

PONADTO:

 • List otwarty doktora Eustachiusza Gaduli do młodych lekarzy w Polsce  
 • Mętna rzeka w Zagadkach czasu i Elenin nadlatuje w Okruchach Wszechświata
 • Misja za Wielkim Murem – barwna, ciekawa opowieść o mało znanych wątkach związanych z przeszłością Dalekiego Wschodu i próbach adaptowania tamtejszej duchowości przez chrześcijaństwo
 • W Poczcie healerów polskich Barbara Matczak i Florian  Szalkiewicz wraz z ich Szkołą życia
 • Piotr Piotrowski o cudownym dziecku astrologii
 • Horoskop na październik.

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
Nieznany Świat 11/2011
Nieznany Świat 11/2011
7,40 zł
egz.
Nieznany Świat 12/2011
Nieznany Świat 12/2011
7,40 zł
egz.
Nieznany Świat 9/2011
Nieznany Świat 9/2011
7,40 zł
egz.
Nieznany Świat 8/2011
Nieznany Świat 8/2011
7,40 zł
egz.
Nieznany Świat 7/2011
Nieznany Świat 7/2011
7,40 zł
egz.
do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl