Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia
Ślady palców bogów
Ślady palców bogów
59,80 zł 28,00 zł
egz.
Nowe zagadki archeologii
Nowe zagadki archeologii
29,80 zł 12,90 zł
egz.

Twoje prawo do bogactwa. Praktyczny poradnik tworzenia bogactwa i spełniania marzeń

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 26,00 zł 26.00
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Bogactwo nie jest wynikiem ciężkiej pracy i mozolnych wysiłków, choć tak się powszechnie uważa. Jest ono raczej rezultatem odpowiedniego podejścia do życia. Jest odzwierciedleniem rzeczywistości, jaką sami stwarzamy sobie w umyśle.

Pieniądze i ich posiadanie nie są czymś złym, brudnym, czego należałoby się wstydzić. Każdy z nas ma do nich prawo i każdy może je zdobyć. Istnieją one po to, by nam służyć. Colin Sisson opisuje trzy prawa obfitości, które rządzą dobrobytem, i uważa, że ich znajomość jest najcenniejsza z całej wiedzy o interesach. Stosowanie tych zasad – prostych, ale niezwykle skutecznych – zapewnia podstawę ciągłego sukcesu w każdym działaniu.

W tym praktycznym podręczniku znajdziemy wiele ćwiczeń kształtujących naszą świadomość obfitości, wiele metod ustalania budżetu i zarządzania własnymi interesami, inwestowania i umiejętnego wydawania gotówki.. Autor wypróbował je sam i naucza ich w stworzonej przez siebie FUNDACJI EFEKTYWNEGO ŻYCIA.

Autor: Colin P. Sisson

Tłumacz: Kaja Doroszewska

Dane techniczne

Autor Colin P. Sisson
Tłumacz Kaja Doroszewska
Data wydania 2009
ISBN 978-83-87025-92-2
Liczba stron 192
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (1)

20 października 2005

Pieniądze wcale nie są brudne i nie należy się ich wstydzić. Każdy może je zdobyć i cieszyć się nimi, gdyż istnieją po to, aby nam służyć. Autor omawia trzy prawa: przyciągania, gromadzenia i wkładu, które rządzą dobrobytem. Ich znajomość okazuje się bardzo cenna w każdym działaniu. Przyciąganie bogactwa to umiejętność czerpania ze źródła wszelkiej obfitości. Trzeba zacząć od zaakceptowania faktu, że możemy stać się bogaci, gdyż leży to w zasięgu ręki, jeśli tylko odrzucimy obawy i lęki. Potem następuje gromadzenie bogactwa, a wreszcie stajemy przed jego skutkami, czyli naszym indywidualnym wkładem w całokształt Wszechświata.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl