Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia
Ślady palców bogów
Ślady palców bogów
59,80 zł 28,00 zł
egz.
Nowe zagadki archeologii
Nowe zagadki archeologii
29,80 zł 12,90 zł
egz.

Rak nie jest chorobą. To mechanizm przetrwania! Poznaj ukryty cel raka, usuń przyczyny jego powstawania i bądź zdrowszy niż kiedykolwiek!

  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 30,60 zł 34,00 zł 30.60
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Autor bestsellerów i międzynarodowej sławy ekspert w dziedzinie zdrowia, Andreas Moritz, ukazuje, że rak to nie choroba sama w sobie, ale mechanizm przetrwania. W ten sposób nasze ciało podejmuje ostateczny wysiłek uporania się z zagrażającymi życiu problemami.

Książka ta przedstawia czytelnikowi zupełnie nowe i radykalnie odmienne rozumienie raka, w świetle którego dotychczasowe poglądy na temat tej dolegliwości tracą aktualność. Pokazuje, dlaczego tradycyjne metody leczenia raka okazują się często śmiertelne w skutkach, co tak naprawdę powoduje raka i jak można usunąć przeszkody, które uniemożliwiają Twojemu ciału samouleczenie.

"Książka Rak nie jest chorobą ukazała się w Stanach Zjednoczonych z podtytułem: Poznaj ukryty cel raka, usuń przyczyny jego powstawania i bądź zdrowszy niż kiedykolwiek. Jest to całkowicie zrozumiałe – wydaje się, że najpilniej tej lektury potrzebują ci, u których stwierdzono nowotwór (oraz ich bliscy). Przedstawiam jednak Państwu Rak nie jest chorobą jako książkę niemal dla każdego zainteresowanego życiem. Propaguje ona bowiem wiedzę na temat samoregulacji i samoleczenia organizmu ludzkiego.

Książka Rak Nie Jest Chorobą jest dedykowana tym:

  • którzy ufają mądrości oraz inteligencji ciała w samouzdrawianiu się;
  • którzy chcą z ciałem współpracować, a nie działać przeciw niemu;
  • którzy nie obwiniają nikogo, nawet siebie, za swoje dolegliwości czy nieszczęścia;
  • którzy postrzegają wszystko co im się przydarza jako użyteczne, bez względu na to, jak bardzo może się to wydawać groźne lub bolesne;
  • a przede wszystkim tym, którzy są otwarci i gotowi stosować powyższe zasady.
Jeśli uznają Państwo, że to jedna z najpiękniejszych dedykacji - książka jest właśnie dla Was. W przeciwnym wypadku możecie darować sobie lekturę całości. Bo nie jest to książka o leczeniu - walce z chorobą, raczej o uzdrawianiu - drodze do pełni zdrowia."
(wydawca polskiej wersji)

Książki Andreasa Moritza należałoby przetłumaczyć na wszystkie języki świata – każdy człowiek zainteresowany leczeniem prawdziwych przyczyn różnych dolegliwości powinien mieć możliwość poznania tych lektur. Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że mogę przybliżać polskiemu czytelnikowi tak wspaniałą wiedzę.
(tłumacz książki)

Autor: Andreas Moritz

Tłumacz: Kasia Grzesik

Dane techniczne

Autor Andreas Moritz
Tłumacz Kasia Grzesik
Data wydania 2011
Numer wydania 1
ISBN 978-83-931490-0-1
Liczba stron 248
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

28 marca 2014

Książka jest rewelacyjna, jestem zdrowy, po trzydziestce, a kupiłem tą książkę i tak uważam. Każdy powinien poznać zawarte w niej informacje. Jak się żywić, czy kremowanie ciała na słońcu jest potrzebne i wiele wiele innych faktów które otwierają nam oczy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl