Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia
Szmaragdowe Tablice - Tot z Atlantydy
Szmaragdowe Tablice - Tot z Atlantydy
61,00 zł 54,90 zł
egz.

RET 1 - Ekran radiestezyjny

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 171,00 zł 171.00
Cena w innych sklepach: 171,00 zł
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Ekran neutralizuje natężenie promieniowania pochodzącego ze stref geopatycznych. Jest ekranem skutecznie przeciwdziałającym szkodliwemu dla zdrowia i samopoczucia człowieka promieniowaniu podziemnych cieków wodnych.

Przeznaczony jest do ochrony pomieszczeń (miejsc), w których przebywają ludzie i zwierzęta.

Działa prawidłowo tylko wtedy, gdy położony jest poziomo na podłodze, strzałkami na osi Płn - Płd (wstępne ustawienie).

Wymaga precyzyjnego ustawienia (wstrojenia) przez wykwalifikowanego radiestetę.
Zabezpiecza obszar o promieniu około 9 m. i wysokości 2,35.

Ekran posiada:

  • Atest Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego
  • Atest Instytutu Medycyny Energetycznej w Baar (Szwajcaria)
Zapraszamy do zapoznania się z publikacją: "RETY, RETY, RETY!"

Woda i ruch falowy to dwa żywioły, dzięki którym zaistniały warunki dla powstania i trwania życia na naszej planecie. Wiemy jednak, że nie zawsze powyższe żywioły sprzyjają życiu a zwłaszcza zdrowiu ludzi, większości zwierząt i roślin. Woda sącząca się lub płynąca w głębi ziemi powoduje powstanie ruchu falowego, który rozprzestrzeniając się, tworzy ponad powierzchnią ziemi tak zwane strefy zadrażnień geopatycznych.

Ludzie, zwierzęta i rośliny przebywające przez dłuższy czas w rejonach tych stref, przeważnie negatywnie reagują na oddziaływanie tych bliżej nie rozpoznanych zjawisk przyrody. Negatywne reakcje najczęściej objawiają się w postaci bólu głowy, zaburzeń snu, porannego zmęczenia, poddenerwowania, trudności koncentracji itp.
W wyniku działania szkodliwego promieniowania "cieków wodnych" , w organizmie ludzkim i zwierzęcym zostaje zaburzony układ immunologiczny, stąd zmniejsza się odporność organizmu na choroby, a rozwijająca się już choroba oporna jest na leczenie.

Ludzie już dawno zauważyli te niekorzystne zjawiska i w różnych okresach trwania naszej cywilizacji stosowali różne metody i środki przeciwdziałające temu złu. Przeważnie były to środki pochodzenia organicznego, dostępne w danym środowisku. Stosowano palenie świeczek, ziół, zmieniano miejsca spania a nawet miejsca pobytu.

Współczesne badania wykazały, że w miejscach stref zadrażnień geopatycznych, jako składowe nieznanego dotychczas promieniowania, występują fale elektromagnetyczne wysokich częstotliwości, oraz fale akustyczne, z których zwłaszcza infradżwięki (fale oczęstotliwości 0-20 Hz ) mogą wywierać szkodliwy wpływ nie tylko na organizmy żywe ale i na materię nieożywioną - np. w strefach zadrażnień zauważono niszczenie ustrojów budowlanych, pękanie naczyń kryształowych i inne niekorzystne zjawiska, jak przyspieszoną korozję metali.

Dane techniczne

Model 1 szt

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl