Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski

Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 39,30 zł 39.30 PLN
Cena w innych sklepach: 39,30 zł
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Coraz częściej napotykamy na publikacje opisujące wpływ umysłu na materię. Wielu naukowców pracuje nad czymś, co wydawać by się mogło absurdalne – pragną zważyć myśl! Wyniki badań wskazują, że nie jest to bynajmniej nierealne marzenie, a każda myśl ma swoją wagę! Skoro wytwór naszego umysłu jest czymś w pełni mierzalnym, to logicznym wydaje się być kolejny wniosek – że ludzki mózg może dosłownie wpływać na świat materialny.

Korzystając z badań opartych na najnowszych zdobyczach nauki w takich placówkach jak Princeton, MIT, Stanford oraz wielu innych prestiżowych uczelniach i laboratoriach, książka ujawnia niezwykłą prawdę. Okazało się, że cały wszechświat powiązany jest ogromną ilością pól energetycznych. To dzięki nim masz wpływ na wszystko, co Cię otacza. Myśl generuje własną namacalną energię, której możesz użyć, by ulepszyć swoje życie, a gdy połączysz swoje wysiłki z grupą osób, możecie wspólnie zmienić świat.

W swojej pionierskiej publikacji Lynne McTaggart, bestsellerowa autorka znana na całym świecie, zabierze Cię w pasjonującą podróż ku najdalszym zakątkom świadomości  i pozwoli wziąć udział w wyjątkowym eksperymencie o globalnym zasięgu. Autorka opowiada o ekscytującym rozwoju nauki korzystania z ludzkiej intencji, jednocześnie opisując barwne postacie naukowców i pionierów tej sztuki. Oferuje jednocześnie praktyczny program, dzięki któremu możesz nawiązać kontakt z własnymi myślami oraz podnieść poziom aktywności własnej intencji, a także zacząć dokonywać prawdziwych przełomów w swojej codzienności.

Użyj myśli - zmień życie i świat!

Autor: Lynne McTaggart

Tłumacz: Katarzyna Szewczuk

Dane techniczne

Autor Lynne McTaggart
Tłumacz Katarzyna Szewczuk
Data wydania 2012, Wrzesień
Numer wydania 1
ISBN 978-83-7377-549-7
Liczba stron 334
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (1)

29 stycznia 2016

Książka co prawda ciekawa, ale dotyczy w dużej mierze suplementu do injekcji, który jest u nas niedostępny i nawet nie wiem, czy byłby legalny.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl